Baseny termalne Słowacja

Zakwaterovanie Słowacja

Uzdrowiska słowackiekąpieliska termalne
Czy szukacie Państwo odpoczynku, podczas którego doskonale zrelaksujecie swoje ciało i duszę? Odwiedźcie więc Słowację, która jest idealnym miejscem dla takiego wypoczynku. Piękna przyroda w połączeniu ze wspaniałą opieką w światowej sławy, ale również i mniej znanych miastach i miasteczkach  uzdrowiskowych mogą dokonać cudów z waszym ciałem i duszą. Wielu gości odwiedzających Słowację odkryło już walory cudownej wody pochodzącej ze słowackich źródeł mineralnych, borowin leczniczych oraz siłę ziół w rękach specjalistów słowackich w połączeniu z nowoczesną balneologią. W każdym razie nie chodzi tu o tradycyjne pobyty uzdrowiskowe. W dzisiejszych czasach są to bowiem lubiane na całym świecie pobyty wellness, które ze względu na wysoką jakość usług i bogatą ofertę procedur stały się hitem wśród gości uzdrowisk.

Czym może nas oczarować Słowacja?

Zabytki historyczne –
Słowacja to nie tylko przyroda. Na terenie kraju jest wiele zamków i grodów, które zachowały się w dobrym stanie lub zostały odrestaurowane. Podczas pobytu w nich poczujecie jakby historia działa się na waszych oczach. Tu też odkryjecie niepowtarzalne i znane w świecie piękno słowackiego folkloru, skosztujecie tradycyjnych, słowackich specjałów,   poznacie serdecznych i gościnnych ludzi oraz wpadniecie w wir zabawy i nocnego życia, które oferują nowoczesne miasta.

Przyroda i turystyka –
Słowacja leży w Europie Środkowej i mimo niewielkiej powierzchni  posiada na swoim terenie wiele przepięknych atrakcji przyrodniczych . Na relatywnie małej Słowacji znajduje  się ponad 1000 terenów chronionych z bogactwem rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Dodatkowym atutem jest fakt, że dojazd do każdego miejsca na Słowacji ze względu na niewielkie odległości nie stanowi żadnego problemu.

Uzdrowiska i aquaparki
– Słowacja znana jest ze swojej tradycji uzdrowiskowej nie tylko w krajach sąsiednich, ale również na świecie. Odwiedzają ją ludzie, którym lecznicze źródła mineralne pomagają wleczeniu różnych rodzajów chorób. Na Słowację przyjeżdżają także ludzie, którzy chcieliby połączyć pobyt zdrowotny z odpoczynkiem, relaksacją i zwiedzaniem przepięknych atrakcji przyrodniczych oraz poznawaniem bogatej historii tego kraju.

Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.